Wyniki egzaminu maturalnego naszych licealistów –

pierwsze miejsce wśród wszystkich gmin województwa śląskiego z matematyki oraz geografii,
drugie miejsce z fizyki!!!

Jest nam bardzo miło poinformować o wysokich wynikach osiągniętych przez tegorocznych uczniów naszego Liceum Ogólnokształcącego.
Wyniki umiejscawiają nasze Liceum w ścisłej czołówce województwa śląskiego.
Serdecznie gratulujemy!!!

wiecej>>

List minister oświaty do rodziców

prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

SP     tarcza kopia

zaproszenie

Aktualności

Wspólne świętowanie w ZSO w Kamieńcu

 

               Uczniowie już od wielu tygodni przygotowywali się do tej uroczystości, wykonując – często z pomocą swoich rodziców i starszego rodzeństwa – przepiękne ozdoby świąteczne. Na klasowych stoiskach rozstawionych na szkolnym korytarzu znalazły się ręcznie zrobione mikołaje, aniołki, bombki, figurki, choineczki, kartki świąteczne. Nie zabrakło również przepysznych wypieków – wśród nich królowały ciasta, babki, babeczki i różnokształtne kolorowe pierniczki. Panie nauczycielki raczyły Gości napojami gorącymi i chłodnymi oraz miłym uśmiechem. A Gości zebrało się niemało, wśród nich znaleźli się przedstawiciele lokalnej władzy oraz społeczność Kamieńca i okolicznych wiosek.

               Centralnym punktem szkolnej uroczystości był występ uczniów klasy VI przygotowany pod kierunkiem pani wychowawczyni, mgr inż. Barbary Wichy – Kudlek. Młodzi aktorzy profesjonalnie odegrali historię narodzin Jezusa w betlejemskiej stajence. W rolę Maryi wcieliła się Ania Trzęsiok, jako św. Józef wystąpił Igor Kuś, rolę króla Heroda odegrał Mikołaj Macha, zaś wśród Trzech Króli zobaczyliśmy Kacpra Goja, Błażeja Kubicę i Marcina Tkocza. Klimat prezentowanych wydarzeń mogliśmy poczuć dzięki pięknym kostiumom oraz dekoracji, która była dziełem pani mgr Krystyny Chyry – Stanek również pracującej w klasie VI. Ważną rolę odegrało również przygotowanie aktorów od strony muzycznej przez niezastąpioną w tej dziedzinie panią mgr Ritę Bulinską. Zaprezentowana historia biblijna została bardzo ciepło i życzliwie odebrana, o czym świadczyły gromkie brawa widowni oraz miłe słowa ze strony Dyrekcji ZSO oraz zaproszonych Gości.  Wspólne odśpiewanie kolędy wprowadziło zebranych w świąteczny nastrój.

W imieniu Rady Pedagogicznej składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego wieczoru.                                                                                                                                                                              

       Barbara Dusińska - Rubin 

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.