Wyniki egzaminu maturalnego naszych licealistów –

pierwsze miejsce wśród wszystkich gmin województwa śląskiego z matematyki oraz geografii,
drugie miejsce z fizyki!!!

Jest nam bardzo miło poinformować o wysokich wynikach osiągniętych przez tegorocznych uczniów naszego Liceum Ogólnokształcącego.
Wyniki umiejscawiają nasze Liceum w ścisłej czołówce województwa śląskiego.
Serdecznie gratulujemy!!!

wiecej>>

List minister oświaty do rodziców

prosimy o zapoznanie się z listem Minister Anny Zalewskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie szczepień ochronnych dzieci
List>>

SP     tarcza kopia

zaproszenie

Aktualności

„Niech żyje bal…”

 

Studniówka rozpoczęła się powitaniem wszystkich gości oraz wzruszającą przemową wygłoszoną przez Julię Żyłkę oraz Łukasza Giemzę, którzy podziękowali wszystkim nauczycielom, rodzicom za pomoc w zorganizowaniu naszej zabawy oraz za wsparcie podczas trudnych przygotowań do matury. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły - pan Adrian Korgel, który tradycyjnie, słowami ,,Poloneza czas zacząć", zaprosił do tańca. Pomimo wielu trudności podczas prób, polonez wyszedł nam znakomicie. Przez wielu nauczycieli został nazwany jednym z najlepszych w historii szkoły, za co bardzo dziękujemy. Po nagrodzeniu poloneza oklaskami przyszedł czas na wzniesienie toastu i lampkę szampana. Następnie wszyscy zasiedli do uroczystego obiadu. Zaserwowane potrawy były przepyszne,
a ich różnorodność pozwalała każdemu wybrać coś dla siebie. Jednak przerwa na zasmakowanie wszystkich potraw nie trwała długo, bo od razu wzywał na parkiet didżej, czyli doświadczony po wielu naszych 18-stkach, DJ Pinki. Za stołami długo nie siedzieli również nauczyciele, którzy zadziwiali uczniów swymi umiejętnościami tanecznymi. Zabawę wszyscy uważali za udaną, trwała przecież aż do białego rana...

W imieniu całej klasy chcę jeszcze raz podziękować wszystkim przybyłym gościom, Gronu Pedagogicznemu, rodzicom za uświetnienie naszej uroczystości. Mam nadzieję, że większość z nas zapamięta ten wieczór do końca życia.

Dominika Gałąska

E-dziennik

images

Dzwonki

  1. 7:55    - 8:40
  2. 8:45    - 9:30
  3. 9:40    - 10:25
  4. 10:30  - 11:15
  5. 11:35  - 12:20
  6. 12:35  - 13:20
  7. 13:25  - 14:10
  8. 14:15  - 15:00
  9. 15:05   - 15:50

Wolne lektury

Zapraszamy miłośników literatury pięknej na stonę:

Współpracują z nami

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.